Dopis premiéru Grossovi


   
Motto: Zlu k vítězství stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Další: „Zvěstuj poutníče Lacedemonským, že my stali zde (na stráži) pevně, jak zákony kázaly nám“.
Obránci Thermopyl r. 480 př. Kr.
Vážený pane premiére,


   Jsem starší člověk (ročník 1928, R.č. 28–05–26/801), univerzálně vzdělaný a zkušený a Pan Bůh mi dal určité vlohy a poslání, abych vyslovil vážné varování, jak to dělali kacíři a proroci, kdykoli tak vážná situace vznikla. Dělal jsem tak i v minulosti, že jsem neváhal vstoupit do boje sám „proti všem“ (v r. 1976, jak to tenkrát nazvali moji spolupracovníci) s celým komunistickým etablissementem.

   Jste moc mladý a bez vzdělání a je Vás škoda. Stal jste se premiérem v době kritické, kdy se dělají dějiny. Zamyslete se: Naše země byla v minulém století 2 krát okupována: Jednou Hitlerem a po druhé Brežněvem. Nyní po zbavení se bolševické nadvlády jak nemravně se chováme najednou my, že se podílíme na okupací zemí jiných, nevinných, trpících ve vzdálených kontinentech, které nám nikdy neublížily.

   Kde se ve Vás pro Boha nabralo již v tak ranném mládí tolik zlomyslné arogance, že využíváte rétoriku Brežněva z roku 1968: „Nesmíme nechat Irácký lid na holičkách“. To je oxymóron naruby. Zaměňujete zločinného loupežníka a okupanta (který rozpoutal boj o světovládu) za neustále mordované, mučené a trpící národy v područí okupace. Jak jste mohl tak mladý až tak hluboko klesnout? Jak se to srovnává s Vašim svědomím zatahovat náš nevinný malý národ do loupežných zločinů okupace?

   Když už Váš neschopný předchůdce Špidla nás zatáhl do novodobého otroctví, přestože neměl na to vůbec žádny mandát a ani Vy ho nemáte. Vzal jste na vědomí zodpovědnost a důsledky, že takovými výroky vážně ohrožujete bezpečnost celého našeho národa?

   Boj o světovládu byl nastartován: Celému světu byla vypovězená 4. světová válka a pokud nás do takového zločinu zatahujete, ponesete těžké následky a moc ublížíte i celému českému národu.

   Islámský terorizmus je jen reakce na rány ze zoufalství za neustále mučení a genocidu mordování všeho živého včetně žen a děti po celém světě.

   Pokud včas nepochopíte, zůstanete v našich dějinách zapsán jen jako tragikomická figurka, nicotná karikatura malého Brežněva. Jak rychle jste vyštajgoval (na podrazech), tak rychle zhasněte jako naivní maloměšťáček - prosťáček, služebníček otrokáře, který nedokázal překročit svůj stín. Dalšího Zemana ČSSD nemá. Ten byl jen jeden a sami jste si ho zahubili i Vašim osobním přičiněním Naivní kopírování Brežněva podle Špidly Vás určitě nespasí. Za 2, 3, 5 let se bude mluvit: Gross? Špidla? Kdo to je? Anebo: jó to jsou tí, co uvrhli náš národ do toho velkého neštěstí. Takového něco o Zemanovi platit nebude. Máte spousty poradců, ale k čemu Vám slouží, o čem oni všichni pro Boha s Vámi mluví? Anebo o čem s nimi mluvíte Vy, když všechno pokračuje (přes kopírák) nadále, jako by se vůbec nechumelilo. Navíc co všechno celá ta koncepce 101 (sebezničující) již způsobila: Kolik korupce poslanecké muselo být navymýšleno (Kott, Běleš, Kořistka a jiní), aby 101 se udržela a přežívala. A kolik ostudy to stále stojí a bude stát.

   Navíc Vy možná ještě nevíte, že ČSSD je známá tím, že v kritických dobách národa českého vždy selhávala. Váš předchůdce udělal všechno, aby ji totálně pohřbil. V tom byl úspěšný. Vy máte ještě tak tak na kahánku, ale moc času Vám nezbývá, pokud nechcete skončit Vy osobě i ČSSD v propadlišti dějin a strhnout celý český národ do záhuby. To už pak nebude vůbec jen o selhání ČSSD a její preferencích.

Podrobnosti budou (asi do týdne) v příloze:
Apokalypsa planety na moji webové stránce
http://chromik.wz.cz

Přejí Vám hodně úspěchů, sil a odvahy.
Havířov, 17. 10. 2004.
Ing. Chromík Josef.


P.S.
Ještě něco:
Vy ještě kdysi jako ministr vnitra jste si z toho postu udělal svůj soukromý záhumenek.
Takovými aktivity jako „Mlýn“, „Zubr“, nebo „Hradec“ jste se chtěl stát druhým Berijou, co v dějinách českých zemí nemá obdoby. Nám ve střední Evropě nikdy nebyl orient se svými zločiny a intriky tak blízky, jako za Vašeho „bačování“. Ono něco takového zanášet do střední Evropy je hrozný zločin a zasloužilo by to skutečně exemplární potrestání. Takový mladý člověk a už takový zločinec a přitom tak bezohledně moci-chtivý.
Možná se blíží den, kdy budete muset skládat účty a čím to bude dřív, tím lépe. Ing. Chromík.

Úřad vlády ČR
Nábřeží E. Beneše 4
118 01 Praha 1Vážený pan
Stanislav Gross

Předseda vlády CR.

Vážený pane premiére

   Dne 17. 10. 2004 jsem Vám napsal dopis s vážným varováním, co Vás čeká, vzhledem na Vaše naprosto nezodpovědné chování na postu, který zastáváte.

   Vy jste mi vůbec neodpověděl.

   Já jsem v roce 1976 psal moc vážná varování tehdejšímu pánu prezidentovi, Dr Husákovi, který byl i Generálním tajemníkem UV KSČ a on mi přesto všechno slušně odpověděl. Navíc oproti Vám to byl člověk s obrovským rozměrem síly své osobnosti, IQ, vzděláním i zkušenostmi, jako i svou osobní inteligenci bez ohledu na to, že byl reprezentantem své doby, která se již přežila. Právě ty dopisy se možná staly podnětem pro pozdější vznik Charty 77.

ukázka bleskové reakce soudruhů z UV ukázka bleskové reakce soudruhů z UV


   Jako důkaz posílám Vám okopírované odpovědí z té doby aby jste viděl, jak se má slušný člověk chovat. Podrobnosti k tomuto dopisu budou následovat v příloze na mojí webové stránce http://chromik.wz.cz

   Přejí Vám, aby jste začal konečně myslet a konat jako slušný člověk, ale Vy jste se asi tak ani nenarodil.

   Havířov, 8. 4. 2005.

   Ing Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1.


E-mail  j.chromik@quick.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

Zpět
Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.