Otevřený dopis předsedovi vlády Ing. Jiřímu Paroubkovi.Motto o terorizmu:
Terorizmus je boj slabých, chudých a bezmocných proti silným, bohatým a mocným, zatím co války jsou obrovským terorizmem bohatých, silných a mocných proti slabým chudým, slabým a bezmocným. Kdo píchá do vosího hnízda, nesmí se divit, že vosy se na něj vrhnou.

    Poučení z dějin: Někdy se stává, že i docela nepatrné epizody se postupně stávají podnětem pro totální světové katastrofy. Tak např. událost v r. 1618: druhá pražská defenestrace, r. 1914 Sarajevský atentát, 1933 uchopení moci Adolfem Hitlerem zapůsobily jako rozbuška obrovské řetězové reakce, na jejímž konci svět se již nikdy nepodobal tomu, jak vypadal předtím. Nyní svět stojí před stejným problémem. Když válka v roce 1918 skončila, neexistoval již svět z doby před čtyřmi lety. Všechno již bylo v celém světě úplně jinak. V Rusku převzali moc strůjci bolševické revoluce, kteří naháněli strach kapitalistům. A jak to začalo? Provoláním C.K. Františka Josefa „Mým národům".

    Radio Jerevan: Dotaz: „Bude válka"? Odpověď: „Ne, válka nebude, ale bude takový boj za mír, že nezůstane kámen na kameni".

    Vážený pane premiére,

    žijeme v době, kdy se před našima očima na současné světové politické scéně odehrává řetězová reakce, která až jednou skončí, svět už nikdy nebude vypadat, jaký ho nyní známe. Rozbuškou pro nastartování této řetězové reakce byla nešťastná okupace nám vzdálené země Iráku, která byla provedená v rozporu s mezinárodním právem, s rozhodnutím BR OSN a všemi právními normami bývalých koloniálních mocností. Šlo o loupežné přepadení nám cizí a vzdálené země, na vzdáleném kontinentě za účelem neustálého podrobování a zotročovaní celého světa. Celý svět se stále více ocitá v obrovském nebezpečí, že vládnoucí garnitury velmoci (v které se prezidenti dostávají moci nezřídka i podvodem), po pádu SSSR si chtějí udělat z celého zbytku světa svůj vlastní pašalík. Neuznávají žádné právní normy a postrádají jakoukoli lidskou mravnost a slušnost, vrhají celý svět stále hlouběji do obrovského konfliktu, jaký ještě neměl v dějinách obdoby. Vy, jakmile jste se stal premiérem, pospíchal jste se do Londýna poklonit jednomu zločinci s dárkem (jak tři králové do Betléma) celým českým národem, aby jste ho obětoval pro loupežné zájmy okupantů v zotročování nevinného iráckého lidu, který nám nikdy neublížil. Tím jste vstoupil do dějin jako zrádce českých národních zájmů. Tak hanebný čin z Vás už nikdo nesundá! Zamyslete se nad tím a snažte se všechno, čím dřív tím lépe uvést na pravou míru. Myslíte, že zakladatel tohoto státu TGM by měl z Vaší práce radost?

    Pane premiére, zamyslete se vážně, prosím Vás, kam to všechno povede. Český národ za celých 12 – 15 století svých dějin nikdy nebojoval a ani se nikdy nezúčastnil žádných imperialistických loupežných válek po cizích kontinentech. Ani v době, když jsme byli ve velmoci Rakouska – Uherska. Habzburgové ať byli jací byli, ale nikdy by se do takových hazardních akcí ani ve zlém snu nebyli odvážili. Celá tato doba bude jednou historií zhodnocená, jako nejhanebnější část českých dějin a bude připsaná na vrub ČSSD. Do čeho náš český mírumilovný národ zatahujete? Přestaňte z nás dělat banánovou republiku a z českého národa kanónenfutr cizím loupežníkům. I když jste předseda vlády, na to nemáte vůbec právo, ani mandát! Celá tato dobrodružná akce skončí obrovskou katastrofou. Všichni koaliční partneři, kteří do toho hanebně vlezli jako poslušní čokli, ponesou plnou odpovědnost se všemi z toho vyplývajícími důsledky. My jsme byli v minulém století okupování 2x (Hitlerem a Brežněvem), ale ani jeden z těch okupantů nevydováděl takové hrůzné zločiny s našim národem, pokud jde o mučení až k úplnému umučení a masového mordování našich vlastenců, co provádějí Amíci v Iráku a jinde. Bolest a hněv všech muslimů (a už nejen muslimů) vůči Amíkům (a nejen Amíkům) nebude zahojená ani za tisíc let. Proč i my se máme podílet na tak hrůzných zločinech? Vždyť hrozba nelítostného trestu visí už i nad celým českým národem. Ani analogie z metra v Londýně či Madridu není zanedbatelná. Dokonce podle denního tisku možná je už v bezprostřední blízkosti. Kdo píchá do vosího hnízda, nesmí se divit, že ty vosy se na něj vrhnou. Tak to platilo od počátku světa, jen takoví loupežnici, jako Blaire neb Bush to neumí pochopit a ještě se tomu diví. Neváhejte ani chviličku a začněte rychle konat. Když už i nejzaslepenější čokl Amíků - Berlusconi se vystrašený probudil a začíná promptně stahovat své jednotky z okupovaných zemí, když Bush začal s vyhrožováním ještě i Iránu. Řetězová reakce tohoto druhu se může stát osudem celému světu, nejen pro nás. Už na nic nečekejte.

    Pokud cítíte trochu zodpovědnosti za celý český národ, dejte příkaz ihned stáhnout všechna naše vojska z Iráku a Afganistanu, vyjádřete hluboké politování nad americkou agresi vůči Iráckému a Afgánskému lidu, jako obětem agrese. Čím dříve, tím lépe. Nejlépe vyřešit všechno dohromady koncepčně najednou. Vypovědět členství z vojenské aliance NATO, jako aliance loupežné, agresivní, zločinné a škodlivé všem jeho členům, včetně samých USA. Uvědomte si pro Boha, že třeba Německo ani Francie se nedaly zatáhnout za žádnou cenu do tak špinavých a loupežných piklů proti Iráku na falešných, vylhaných důvodech jednoho nebo dvou zlomyslných dobrodruhů. Pokud nezačnete konat ihned a zaváháte, je to hra s ohněm, kterou zaplatí celý český národ, ale i Vás osobně odplata podle zásluh nemine. Navíc na Vás osobně zůstane provždy viset stigma, že jste nedokázal překročit stín (kůň pasáka Libuše Bárkové).

    Zlatý Vasil Biľak, zlatá Warszavská smlouva. Ten nikdy ani ve zlém snu by se nebyl pokoušel dělat z našich národů laciný KANONENFUTR za imperialistické zájmy SSSR. Uvědomte si pro Boha kam, do jaké záhuby celou tu káru tlačíte.

    Po českých zemích se šíří info, že po každém socanském premiérovi následuje stále jen horší a horší. Viz Zeman, Špidla, Gross a nyní Vy. V celé ČSSD není jediná slušná, zodpovědná a především silná osobnost. To dokázal letošní brněnský sjezd, když celou českou vládní krizi jen prohloubil a zakonzervoval. Důsledky, že Gross zůstal předsedou ČSSD i všech kotrmelců obou Vašich předchůdců, nemohou nemít obrovský vliv na výsledek budoucích voleb. V r. 2002 voliči ČSSD volili stranu Miloše Zemana, ale Špidla (zrádce jeho i celé ČSSD) to bral, že všechny ty hlasy získal on na ten svůj skleněný „kukuč". Máte zde důvod k zamyšlení i hlubokému zpytování svědomí. Tak jste se ocitl před programem otestovat si silu své osobnosti i rozměr vlastní totožnosti, zda nakládáte se svým mandátem zodpovědně a důstojně, anebo jen jako pudl cizích zlodějů a loupežníků. Někde až za Vasilem Biľakem.

    K tomu všemu Vám přejí hodně síly, odvahy, ale především skromnosti a pokory, které Vy osobně budete ještě hodně potřebovat. Vaše všechny dosavadní aktivity jsou pro to dostatečným důkazem.

V Havířově 25. 8. 2005.

P. S.
Považujte tento dopis za otevřený. Nyní bude pověšen i s patřičnou přílohou (kterou Vám znovu poštou posílat už nebudu) na mou webovou stránku.

Web: http://chromik.wz.czE-mail  j.chromik@quick.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

Zpět
Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.