Pokračování k tématu o 11. září 2001 v USA.

Jeden z čtenářů tohoto mého blogu mi napsal @ 22. července 2006 (v 19:21 hodin):

Váš příspěvek „Utajené 11.září“ mne velice zaujal. Tak jsem si dovolil poslat Vám odkaz (http://www.planesite.wz.cz), v kterém je ke stažení podrobný dokument s titulkami, kde je tento problém podrobně analyzován. Přenos na uvedený odkaz Ctrl + klepnutí.

Vřele doporučují uvedený odkaz otevřít, protože má obrovskou vypovídací silu.

Zde bych chtěl ještě dodat, že na tohle téma „Jak to doopravdy bylo v WTO centrem v USA 11. září?“ existuje už více knih a vznikají stále další a další. První byla od autora Robin de Ruiter:
11. září 2001 - Usama bin Ládin a okultní síly v pozadí teroristických útoků na USA, která už visela zde (v tomto blogu) asi přes rok. Musela být pak odstraněná, ale důvody toho odstranění zde nemohu otevřeně říct. Mám jí stále ve svém PC a možná bych mohl zaslat @ na konkrétní požadavek klienta podle potřeby.Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslně
John Kerry
Paul Joseph Watson (14.5.2007)
Rubrika: Komentáře

Oficiální verze událostí z 11.září 2001 dostala další významný zásah. Tentokrát se o něj postaral velmi známý senátor za stát Massachusetts a bývalý demokratický kandidát na prezidenta John Kerry.

Na nedávném setkání v Austinu (stát Texas) senátor John Kerry reagoval na otázku ohledně pádu budovy Světové obchodního centra č. 7 (dále WTC 7) vyjádřením, že podle jeho informací byl pád výsledkem kontrolované demolice, což přímo odporuje oficiálnímu příběhu, že se stavba zřítila v důsledku požáru a poškozením sutí a troskami.

Budova WTC 7 byla 47 patrová stavba v komplexu Světového obchodního centra a zřítila se 11.září v 17.20 hod. místního času. Stavba byla strukturálně zpevněná a nebyla zasažena letadlem, přesto se zhroutila ve stejnoměrné implozi ve vlastní stopě během pár sekund poté, co nevydržela relativně lehké poškození troskami a požárem po zhroucení dvojčat.

Zprávy BBC a CNN navíc oznamovaly pád budovy ještě předtím než se zhroutila, což naznačuje, že médiím byl předán popis událostí, které se měly teprve rozvinout.

Hasičům, policistům a technickému personálu oblasti Ground Zero bylo hodiny předem řečeno, aby vyčistili zónu zhroucení budovy č.7, jako by se chystalo její „svržení.“

Členové sdružení 9/11 Truth Now z Austinu se Kerryho dotazovali na budovu WTC 7. Kerry odpověděl: „vím, že ta stěna, vzpomínám si, byla v nebezpečí a myslím, že učinili rozhodnutí založené na nebezpečí, kvůli možnosti poškození dalších věcí a tak to udělali kontrolovaným způsobem.“

Kerry v podstatě říká, že stavba byla úmyslně stržena s úmyslem předejít náhodnému zhroucení blízkých staveb. Jenomže toto nebylo nikdy jednoznačně přiznáno. Činitelé se drželi názoru, že kolaps byl očekáván, ale nebyl podpořen náložemi s trhavinou, protože přiznání kontrolované demolice by mohlo vydat v nebezpečí samotný výklad událostí z 11.září 2001.

Jestli Kerry založil svou odpověď na vnitřní/důvěrné znalosti, či znalosti z doslechu je irelevantní. Skutečnost, že úřadující senátor Spojených států otevřeně popírá oficiální verzi 9/11 dává silný úder samotnému jádru diskuse o budově WTC 7, stejně tak soudní řízení kolem multi-miliardové pojistky na pozemek obklopující strženou budovu.

V únoru 2002 vysoudila společnost Silverstein Properties za účelem přestavby budovy WTC 7 na pojistném ve sporu s Industrial Risk Insurers 861 milionů dolarů. Odhadovaná investice Silverstein Properties vložená do WTC 7 byla 386 milionů dolarů. Samotné zhroucení stavby tedy skončilo platbou téměř 500 milionů dolarů. Rozhodnutí o platbě této sumy přitom zcela záviselo na tvrzení, že zhroucení bylo náhodnou událostí způsobenou pádem dvojčat.

EMT, hasiči a první vypovídající všichni věděli, že budova byla stržena. Nikdo, kdo má alespoň špetku selského rozumu, nemůže při sledování známého videa tvrdit, že budova nespáchala sebevraždu. A přesto Silverstein, vláda a její propaganda jsou oddáni mýtu, že stavba spadla důsledkem škod při požáru. Jsou zavázáni tomuto vysvětlení, protože jakékoliv přezkoumání kvůli jeho podpoře by podminovalo celý sled událostí 11.září a zpochybnilo další aspekty oficiálního příběhu.

Jejich důvěryhodnost závisí na zametání záležitosti pádu budovy WTC 7 pod koberec, což pro nás znamená povinnost neúnavně „bušit do bubnu“ WTC 7.

Oficiální vyšetřovací zprávy NIST a FEMA sice říkají, že nemohou vysvětlit pád budovy WTC 7, ale současně tvrdí, že souvisí s teroristickým útokem na komplex 11.září. Nicméně, zpráva FEMA obsahuje vyjádření, že „specifika požárů ve WTC 7 a způsob, jakým způsobily pád budovy, zůstávají v tomto okamžiku neznámé. Nejlepší hypotézy jsou jen velmi málo pravděpodobné. K vyřešení tohoto problému jsou nutné další zkoumání, vyšetřování a analýzy.“

NIST v současnosti podniká zkoumání za účelem stanovit, zda nebyly ke svržení stavby WTC 7 použity výbušniny, či zápalná zařízení.

Expert na kontrolované demolice Danny Jowenko po shlédnutí záznamu pádu a schématu budovy WTC 7 v holandské televizi okamžitě uzavřel, že její zhroucení bylo výsledkem úmyslně umístěných výbušnin.

Příprava stržení i jen průměrné budovy trvá týdny příprav. U stavby velikosti budovy WTC 7 by to zabralo přinejmenším stejnou dobu. Proto myšlenka, že stavba byla zničena následkem ohně rozšířeného z dvojčat není uspokojivou odpovědí, protože budova nemohla být připravena k neočekávané demolici během několika hodin, tím méně zatímco požáry spalovaly vnitřek. Veškerý personál byl z budovy stažen o mnoho dříve, což znamená, že výbušniny jasně patrné na filmových záběrech byly umístěny dny, či týdny před 11.zářím 2001.

Kerry byl dále tázán na výzkum Dr. Stevena Jonese, který testoval vzorky oceli z dvojčat a také roztavený prach. Oba vzorky byly pozitivní na látku Thermate, která se používá při řezání podpůrných nosníků kvůli místním reakcím při kontrolovaných demolicích.

Kerry prohlásil, že o výzkumu nemá žádnou povědomost a je „připraven naslouchat na základě faktů a důkazů“.

Protože je John Kerry kolegou prezidenta Bushe v organizaci Skull and Bones a přes masivní podvody prohrál volby v roce 2004, nemůžeme očekávat se zatajených dechem, že by Kerry znovu oživil vyšetřování událostí 9/11. Nicméně jeho závěr, že budova WTC 7 byla úmyslně stržena přidá značnou váhu záhadě 9/11 a vede ke kritickému zděšení vyšších státních činitelů.

Článek John Kerry: Building 7 Was Deliberately Demolished vyšel 23.4. na serveru globalresearch.ca. Překlad provedl Messin, odkud článek přebírám.Liebe Herr und Frau Chromik,

Ich habe die Webseite http://chromik.wz.cz/17_utajene_11_zari.html entdeckt. Da steht Josef's email and telefonnummer.

Ich bin der Koordinator der europäischen Webseite der 11. Septemberbewegung (d.h. die Bewegung für die Wahrheit über 11. September). Diese Webseite heisst www.911truth.eu Diese Webseite soll Links zu allen 11. September Webseiten in Europa beinhalten. Ich habe schon die Webseite von Josef aufgeschrieben. Sie befindet sich unter LINKS.

Was ich gerne wollte ist Folgendes:
1. Informationen über andere 11. September Webseiten in Ost-Europa zu bekommen
2. Information über Aktivitäten der 11. September Bewegung zu bekommen (Über Petitionen, Demos, Aktionen, Vorlesungen, usw.).

Der Ziel dieser Arbeit ist zu einer Zusammenarbeit zwischen den vielen 11. September Gruppen und Einzelnen zu schaffen. Wir sind sehr viele Menschen. Viele von uns glauben sie sein allein. Aber überall gibt es jetzt 9/11 Aktivisten. Mein Ziel ist den Kontakt aufzubauen.

Ich habe auch eine Email Postliste an deren ich neue Informationen von Zeit zur Zeit sende. Diese ist aber in Englisch. Mit der Erweiterung der Bewegung sollten wir einige Postlisten aufrechthalten, und zwar in verschiedene Sprachen. Das kommt hoffentlich schon.

Mittlereweile sende ich Ihnen meine herzliche Grüsse und gute Wünsche an Josef.

Elias Davidsson
Reykjavik, Island
Tel. 00354-552-6444Soudní spory.
9.8.2007 Americké aerolinie žalují FBI a CIA kvůli 11. září

šok |   Alternativní, podle některých lidí paranoidní výklad příčin a průběhu událostí 11. září 2001, kdy v zřícených mrakodrapech zahynuly tisíce lidí, má poněkud nečekané zastánce. Americké aerolinie Delta Airlines, American Airlines, United Airlines, US Airways Group, Continental Airlines a výrobce letadel Boeing, vyčerpané soudními spory, ve kterých po nich oběti útoků požadují miliardy dolarů, vyrazily do protiútoku. Podaly žalobu u soudu na tajné služby. Chtějí dokázat, že paranoia je namístě. Že CIA a FBI věděly o útocích ještě dříve, než se staly.

Celý článek
 

Letecké společnosti jsou ochotny dokázat, že operace řízené federálními zpravodajskými službami byly nejvíce efektivním způsobem, jak odkrýt a zastavit teroristické útoky 9/11 a pouze neschopnost federálních zpravodajských služeb odhalit a zastavit teroristy je více příčinnou okolností teroristických útoků než nějaká údajná nedbalost vedení leteckých společností.
Co by takovýto veřejný soud a případný rozsudek soudu znamenal pro americkou vládu a americkou politiku, netřeba zdůrazňovat . CIA a FBI odmítly žalobu i činnost šesti agentů FBI a dvou agentů CIA před 11. zářím komentovat. Soud bude soudit. Co vše vyjde najevo, bůh suď. Spravedlnost může někdy být i slepá, zvláště před volbami...
Tohle je link a film USA o 11. září.
http://video.google.com/videoplay?docid=2856557841553891683

A další link:
http://www.zvedavec.org/clanky_1812.htm?PHPSESSID=b7bb284b7eddeca585c5f9301db7a87b

A další link:
http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/

A další link:
na webovou stránku matrix od Jaroslava Chvátala

A další link:
http://www.zvedavec.org/komentare/2007/10/2307-spojene-staty-hodlaji-v-iraku-vybudovat-14-stalych-zakladen.htm?PHPSESSID=66dd5cce5c9035bdca9c7451951ad530

A další link:
http://www.zvedavec.org/komentare/2007/10/2302-ricardo-sanchez-irak-je-pro-spojene-staty-nocni-murou.htm
přišlo mi emailem:

Dobrý den,

před nějakým dnem jsem narazil na Vaše internetové stránky kde jsem si přečetl dva články o útocích 11. září 2001. Již předtím jsem měl možnost zhlédnout některé video dokumenty které popírají oficiální verzi těchto útoků (http://911.yweb.sk) . Po zhlédnutí těchto videí a prozkoumání stránek jsem se musel vážně zamyslet. Skutečně spadly obě věže včetně budovy č. 7 díky nárazu letadla a následného hoření paliva? A kde jsou trosky letadla které narazilo do Pentagonu? Přiznám se, stále mě to vrtá hlavou... Na konci prvního článku píšete o nějaké knize Usama bin Ládin a okultní síly v pozadí teroristických útoků na USA, kterou jste musel – jak píšete - odstranit. Přiznám se, zajímal by mě její obsah. Pokud by jste mi ji mohl poslat emailem, byl bych rád; použil bych ji pouze ke svým osobním potřebám.

Děkuji, s pozdravem * * *
"POKRAČOVÁNÍ K TÉMATU O 11. ZÁŘÍ 2001 V USA SRPEN 2006".

http://www.freewebs.com/paprsek/911.htm
http://www.freewebs.com/paprsek/znameni.htm
Elias Davidsson, Webmaster: www.911truth.eu


E-mail:  j.chromik@quick.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

ZpětValid CSS!


Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.