Spící prorok Edgar Cayce o poslání Ruska v dějinách.

Motto:

 Poznání je síla. Podle toho, jak se použije, může stvořit nebe nebo peklo.“

„Poznání je síla. Podle toho, jak se použije, může stvořit nebe nebo peklo.“

„Poznání je síla. Podle toho, jak se použije, může stvořit nebe nebo peklo.“

„Poznání je síla. Podle toho, jak se použije, může stvořit nebe nebo peklo.“

Poznání je sila. Podle toho, jak ji použijete, může vytvořit nebe, nebo peklo na zemi“.

Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat,

je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.“ Buddha.

Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat nadevše,

je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.“ Buddha.

Jedině o co by měl inteligentní člověk usilovat na tomto světě nadevše, je poznat to, co nemůže zničit ani smrt“.„Lidé, kteří přinesou sluneční paprsky do životů druhých, je nemůžou zadržet před sebou.“ „Lidé, kteří přinesou sluneční paprsky do života druhých, nemohou je zadržet před sebou“.

Jsme po smrti veliké osobnosti A. Solženicyna. Nebyl to sice prorok a možná ani kacíř. Ale nikdy nevzdal a nezradil své životní (prorocké?) poslání, nastavovat mocným tohoto svět zrcátko.

Já sem též nastavoval zrcátko minulému režimu již od srpna 1976 ještě před vznikem charty 77 a docela úspěšně. Konkrétní obsah je o tom v souboru „Můj boj“. Teď je pár dnů po zahájení Olympiády v Číně a agresivní Kavkazské války Gruzie proti Rusku.

Nejdřív zrcátko nastavené naši politické reprezentaci.

Právě jsme po velké dopravní katastrofě ČD ve Studénce, okr. Nový Jičín 8. 8. 2008. Proč se to vůbec mohlo či muselo stát? Dnes je už veřejně známo, jak obrovský nepořádek na tom pracovišti doopravdy byl, včetně „černých pracovníků“ a konzumace alkoholu v pracovní době.

TopolánekKdyž jako občané celé ČR musíme přihlížet, jak nám vládne skupina primitivních neschopných, bezzásadových podvodníků, kteří zkorumpovali vše, co se dosud na světě ještě nikdy nikomu nepodařilo: Justici, Státní zastupitelství, Obranu s celou naši armádou (podílení se na loupežných imperialistických válkách, které jsou dávno prohrány, nota bene za naše peníze), Zdravotnictví, Obrovská korupce na ČSSZ, tj. ministerstvo soc. věcí, Místní rozvoj Čunek, Vnitra (Studenka na silnicích každý den, ale Langr vkládá majland milionů do luxusu své kanceláře), Zahraniční politiku páchající zločin vlastizrady proti většině českého národa pod taktovkou modrokrevního exota, že pak není se co divit, když teď už každá osoba právnická i fyzická napodobuje celý ten Váš „bordel“. Smysl pro čest, pravdu, spravedlnost a zodpovědnost se úplně vytratily z veřejného života a všech mezilidských vztahů. Proto všech možných katastrof a neštěstí bude přibývat nejen v dopravě, ale ve všech možných oborech technických, ekonomických, právních i společensko-kulturních. Každý náš občan řekne, „když ONI tam nahoře na to zvysoka kašlou, tak proč právě JÁ bych se měl o něco vážně starat“. Navíc, vždyť Vy, pane premiére, nemáte ve Vaší prázdné makovici ani základní mravní kodex každého smrtelníka, když vyznamenáváte vrahy, co nemá v dějinách světa obdoby. Nenapadlo Vás, že i Váš život jednou může vyhasnout rukou vraha? Anebo si na život sáhnete sám, jak se už o to pokusil stejný šílenec jako Vy M. Saakašvlili. Za Vámi pak nikdo ani slzu neuroní včetně Vašich nejbližších, které jste tak podlým způsobem zradil? Nanejvýš si každý pak odplivne známým nekrologem za padlým rudoarmějcem: „Sabaku sabačí smerť, job jevo mať“. Závěrem mne tak napadá, kam jste se schoval, když pan Bůh rozdával rozum? Jako pilný Svazák nástěnkář jste nestihl „fasunk“?

KnížeCo se odehrávalo ve Vaši hlavě, když si vzal na tiskovku před Olympiádou na klopu Tibetský odznak? Chtěl jste dokázat, že na funkci Premiéra jste ještě vůbec nedorostl, když ekonomické zájmy našeho národa jsou Vám šumafuk. Vás vůbec nenapadlo, že Čína už v příštím roce předstihne USA v hrubém ročním produktu, takže ona se bez nicotného mrňouse ČR snadno obejde, ale naše firmy dopadnou jak Kopřivnická Tatra, za sebestředného prezidenta „Pravdolásky“ který si sem provokačně pozýval polonahého fakíra Dalaj-lamu bez ohledu na ekonomické důsledky. 

Vy, svým postojem ke konfliktu v Gruzii (ale i ke Kosovu) jste dokázal, že jste vládou prázdných temných makovic, ale nadevše vládou loutek a devótné podlézavých vazalů jednomu Satanskému veleknězi, který po celém světě šíří války zbraněmi hromadného ničení, humanitární katastrofy proti všem naprosto nevinným lidem, včetně žen a dětí. Vláda pana satanského velekněze z Bílého domu vymyslela tak odvážný podvod 11. září, že nechala zahubit tisíce svých vlastních občanů, aby mohla oklamat celý svůj národ a pod touto falešnou záminkou šířit loupežné války po celém světě. Tohle satanské knížectví má své dny už karmicky sečteny.

V souvislosti s kauzou Gruzie pan prezident se snažil vlít něco světla do vašich prázdných makovic, ale Vaše vazalství a zlomyslná faleš jsou zřejmě neotřesitelné.

Co je možno očekávat od syna ředitele Vsetínské zbrojovky, horlivého svazáka, rotného, který si po převratu převlékl červený dres za modrého ptáka? „Poturčenec horší Turka“ to znali už naši předkové. Jste předsedou vlády bez legitimity, vládou trapně vlastizrádných loutek, kteří svou nelegitimní moc odvozujete ne z důsledku voleb, ale podvodem od korupce dalších zrádných přeběhlíků. Kde jste vzal mandát na uzavírání mezinárodních smluv vlastizrádného charakteru?

Paroubek a ZemanAle pozor! Tím si vůbec nemyslím, že kdyby se dostal k moci třeba p. Paroubek, že ten by byl o něco lepší. Naopak. Ten už dokázal, že z Premiérského sídla udělal hrozný Augiášův chlév. Celou řadu afér zametal pod koberec, včetně vraždy policejního ředitele Janíčka, kauzy Přibyl, Doležal, pana Kavana zlikvidoval za čtení novin Mladé Fronty Dnes. Koniáš! Mnohé programy TV a rozhlasu musely být zlikvidovány, v kterých on nevyhrál např. Bez obalu, Dementi. Kotel a pod. Celá rozhlasová redakce byla zlikvidována, která udělala rozhovor s Ivonou  Přenosilovou, že jeho tam nikdo nepochválil. On už dokázal svými hrátky na hloupého a primitivního diktátora, že už byl de facto ještě horší, než současný Topol. Ten člověk má v sobě něco zakódováno, že by se chtěl ukázat velkým tak, že bude každého ponižovat a všemi možnými způsoby urážet. Např. stále se dožaduje omluv po osobnostech, kterým on sám nesáhá ani po pověstné kotníky, např. po Miloši Zemanovi, neb třeba i předsedovi KSČM Filipovi.

Dále jako premiér neustále útočil do p. prezidenta, ačkoli právě pan prezident měl vždy pravdu. Za nepodepsání více různých zákonů, např. „buzerantského“, ale i mnohé jiné. Anebo kritizoval p. prezidenta za jeho zahraniční politiku, že se pokorněParoubek neskláněl ani Bruselu ani Bilému domu. Paroubek mu pak vyhrožoval odmítnutím nákladů na zahraniční cesty. To byla doba, kdy se naše armáda aktivně a ochotně zapojila do loupežných zločinných válek po cizích kontinentech. Cyril Svoboda do celého světa hrdě vytruboval: „Jsme ve válce“, jako by vyzvedával nějaké naše nedozírné úspěchy. To byla podle trouby Paroubka naše nejsprávnější zahraniční politika. Paroubek se chtěl ukázat, jako pokorný a vyčuraný vazal všech možných cizáků Bruselu a Bílého domu. Tak hanebně nepodlézali ani Moskvě naši představitelé minulého režimu. Proto za tehdejší přístup pana prezidenta musel být hrdý každý občan ČR, ale za Paroubkův FUJ TAJBL. Ale časy se změnily. Pan Klaus po celá léta tvrdil o možné přítomnosti cizích vojsk na našem území, že s tím už máme hodně špatných zkušenosti, a  proto si nic podobného do budoucna nepřejeme. Ale po 8. červenci a podpisu smluv o RADARU, se najednou obrátil a už docela klidně prohlásil, že on to po schválení ihned podepíše. Je to snad signál, že už i on obdržel někam na tajné konto nějaký „Grossův křišťál“? Pak ještě dodal „věřím že celý Radar docela snadno přejde parlamentem. O čem to asi je? Že Klaus nemá žádných pochyb o účinku „Grossova křišťálu“ pro dostatek zkorumpovaných poslaneckých hlasů.

Celé ČSSD po odchodu své IKONY Miloše Zemana nemá žádné výrazné osobnosti. Např. Špidla už od svého mládí v praktickém životě jako archivář byl na pracovišti znám jako absurdně neschopná nula. Nyní Bruselský trafikant je tam jako příslovečný kůl v plotě, že i naši čeští europoslanci se mu vyhýbají.

On s  „puberťáckým mašinfýrou“ křišťálovým Grossem vybírali kandidáty na prezidenta jako ptáky z klobouku. Vyšlo jim to na Sokola, ale klidně mohli vybrat svého vlastního ptáka. Dnes je možno vést diskuse, co všechno by tam dokázal udělat pro ČR pan Telíčka.

A  Paroubekv dalších volbách zas Paroubek též přehlédl IKONU ČSSD a vybral raději člověka dalšího u nás neznámého exota Švejnara, který téměř 30 let žil v cizině. Jinak agent CIA a horlivý zastance RADARU. A pak diktátorský způsob kontroly, kdo z poslanců koho volit bude či nebude. Kdybych byl poslancem, tak bych oba exota Švejnara i Paroubka výrazně zesměšnil před celým publikem za diktátorský způsob kontroly hlasů. Jak může teď po volbách celý Paroubek tvrdit před publikem, že je proti radaru, když Švejnar byl agent vládnocích kruhů USA a už pan Tvrdík jako ministr vedl na to téma tajná jednání s USA. Prostě Paroubek jen lavíruje sem a tam. Dále na internetu je možno se dovědět, že korupce a parazitizmus byly pro Paroubka vlastní už od jeho ranního mládí. Už na vojně jako provianťák to „uměl“ a později jako náměstek v podniku RaJ chodil do luxusních Restaurací s reprezentačními ženami (když doma měl takovou larvu) a objednal si nejluxusnější jídla a pití nejen na konzumací, ale i do aktovky sebou a vše bez zaplacení. Kdyby vedoucí po něm chtěl něco zaplatit, tak na druhý den mu poslal kontrolní orgány a podle výsledku nechal vedoucího okamžitě odvolat z jeho postu. Byl tím moc dobře znám u všech vedoucích, že nikdo by se mu neodvážil nevyhovět. Takový je mravní imidž současného předsedy ČSSD.Jiřího Paroubka.

Závěrem lze říct, že výrazných osobnosti nemá ani jedna z obou vedoucích partají po odchodu pánů Klause i Zemana. Jenže ODS si svou IKONU po zásluze stále váží a uctívá, zatím co v ČSSD po odchodu IKONY zůstal jen škodlivý plevel, který od samého začátku nepochopil, že sebevražedně zavrhl podstatu své vlastní ESSENCE. Teď ovšem Sdružení přátel pana Zemana povstalo a získalo registrací.  Zeman for prezident! Zeman go back (vrať se), neb Charles de Zeman zahájil cestu na hrad. Ozývají se stále četnější výzvy z celé ČR bez ohledu na politickou orientaci jejich autorů. Ale jen představa nějakého duchaprázdného vzteklého diktátora Paroubka vyvolává v každé, jen odporný děs. Není potřeba moc spekulovat, co bude, či nebude, ale p. Paroubek jako politická mrtvola zřejmě by už měl začít balit kufry. Jenže on to zřejmě ještě nepochopil. Špidla a Gross už skončili v propadlišti dějin.

A teď všem politikům, kteří jsou u moci a mají odvahu sem pozvat cizí vojska, teda dostat nás do pasti daleko zhoubnější, než byla ta někdejší ruská.

Uvědomte si laskavě, že Rusko nesrazil na kolena ani Karel XII (1682-1718) král švédský, když Švédsko bylo největší mocnost celé Evropy r. 1709 dostal takový výprask u Poltavy od Petra Velikého, že Švédsko provždy kleslo na mocnost 3. řádu. Stejně dopadli Napoleon Bonaparte a Adolf Hitler. Teď si o svůj osud koleduje Satanský velekněz z bílého domu. Až se něco semele, tak se zas ocitneme na špatné straně, která všechno prohraje, jak právě teď Gruzie z podnětu USA. Nedá se vyloučit, že z Prahy, ale možná i celé české republiky zůstane ve střední Evropě jen mrtvý tlející kráter. Náš „modrokrevní“ exot z MZV mi konečně pořádně otevřel oči zaprodáváním naši vlasti Satanskému veleknězi a bohužel i kritikou pana prezidenta. Konečně jsem pochopil, proč po každé revoluci všude na světě nové struktury po uchopení moci se ihned zúčtovaly se zrádnou parazitující šlechtou. A proč u nás po první světové válce za TGM šlechta byla zbavená všech privilegii, titulů a pozemkovou reformou nadměrných majetků. To teď se musí TGM v hrobečku obracet a pan Klaus po replice „exota“z MZV na jeho vyjádření ke Gruzii si určitě povzdechl, jakou že to „havěť“ hlupáků jmenoval za členy této vlády.


To teď se musí TGM v hrobečku obracet a pan Klaus po replice „exota“z MZV na jeho vyjádření ke Gruzii si určitě povzdechl, jakou že to „havěť“ hlupáků jmenoval za členy této vlády.Zde uvádím některé prorocké úvahy amerického jasnovidce a proroka Edgara Cayce o Rusku ale především o jeho budoucím poslání v dějinách světa.

Edgar CayceVše je staženo z internetu a převážně ve Slovenštině.

http://www.prop.sk/edgar.html

http://www.edgarcayce.org/historychannel/cayce7prophecies.asp

Predpovede najväčšieho amerického jasnovidca Edgara Cayceho sú stále mimoriadnym zdrojom poznania a ich čitateľ sa pozastavuje nad jeho presným popisom predpovedaných budúcich udalostí.

Pamätám sa, že som kedysi, ešte počas studenej vojny, čítal jeho pozoruhodné výroky o Rusku, ktoré vyslovil v hlbokom tranze. Dnes väčšina sveta oceňuje v Rusku brilantné vedenie Vladimíra Putina a vidí v ňom nádej, že zastaví zhubné a smrtonosné šírenie svetového sionizmu. Podpísanie zmluvy o spolupráci Ruska a Iránu v oblasti ropného a plynového priemyslu dňa 13. júla podčiarkuje fakt, že akýkoľvek útok na Irán môže do konfliktu priamo či nepriamo vniesť aj Rusko, ktoré by stálo na strane mierového a nezávislého Blízkeho východu a - podľa názoru mnohých - aj mieru pre celý svet.

Tieto dva úryvky z predpovedí Edgara Cayceho sú v každom prípade výnimočné.
1. Cayce (ešte v 30-tych rokoch) pomenoval typické "hriechy" jednotlivých národov:

Amerika - zabudla na poučku "V Boha vkladáme svoju dôveru"
Anglicko - namyslená márnomyseľnosť
Francúzsko - chtivosť
Čína - sklony k izolovaniu sa
Taliansko - rozháranosť názoru
Cayce povedal, že Rusko predstavuje "nádej pre celý svet". Výrok o "namyslenej márnomyselnosti" Anglicka (sionistickí londýnski bankári) je pozoruhodný. Veď len pozrite, ako si sionisti podrobili Európu prostredníctvom Európskej únie! To, že Amerika zabudla na pravidlo "V Boha vkladáme svoju dôveru", nemožno poprieť. A pripomeňme si, že tieto jeho výroky odzneli v 30-tych rokoch 20. storočia.

2. Cayce prišiel s niekoľkými podrobnejšími, dych vyrážajúcimi, výhľadmi do budúcnosti:
Vopred predpovedal začiatok i koniec I. a II. svetovej vojny a zmiernenie veľkej depresie v roku 1933. Už v 20-tych rokoch upozorňoval na nadchádzajúci zápas medzi rasami v Spojených štátoch a v roku 1939 smrť dvoch prezidentov počas pôsobenia v úrade.
"Budeme tu mať nepokoje; budete sa musieť vysporiadavať so zápasom medzi kapitálom a pracujúcimi. Vaša vlastná zem bude rozdelená, než budete mať druhého prezidenta, ktorý sa nedožije konca obdobia... vláda davu!

Prezident Franklin D. Roosevelt zomrel počas výkonu funkcie v apríli 1945. V novembri 1963 zavraždili prezidenta Johna F. Kennedyho v Dallase - v čase najväčších rasových napätí v Spojených štátoch.
"Ak tu nebude väčšej rovnováhy medzi ´dávať´ a ´brať´a nebude sa brať väčší ohľad na tých, čo produkujú a nebude tu lepšieho delenia zo strany tých, čo z práce iných ťažia, musíte počítať s veľkými prevratmi v krajine."

V októbri 1935 hovoril o nadchádzajúcej vojne v Európe. Povedal, že Rakúšania a Nemci, a neskôr aj Japonci, sa tiež pridajú. Proti nacistom (téma Árijci) sa nutne zodvihne neviditeľná sila, ktorá sa bude postupne rozmáhať. Toto vzájomne veľmi zvýši pocity neprívetivosti. A ak nedôjde k zásahu toho, čo nazývame nadprirodzené sily a vplyvy - ktoré aktívne pôsobia v záležitostiach národov a rôzneho druhu obyvateľstva - celý svet sa rozohní v dôsledku činnosti ozbrojených skupín a tých ľudí, ktorým ide o expanziu."

(Tou "neviditeľnou silou" je naisto sionistický bankovnícky kartel; ten vohnal Spojené štáty do II. svetovej vojny úkladnými trikmi Franklina D. Roosevelta a sionistických zločinných bankárov na Wall Street a v Londýne. Len málo ľudí vie, že boľševickí sionistickí židia už niekoľko týždňov predtým mali naplánovanú masívnu inváziu do Nemecka a celej Európy, keď ich Hitler potom na hlavu porazil v operácii Barbarosa, dúfajúc, že tým komunizmus a boľševizmus raz navždy zničil.)

Cayce povedal, že cez Rusko "sa dostaví nádej pre celý svet". "Nie prostredníctvom toho, čo označujeme za komunizmus alebo boľševizmus - nie! Ale slobody - slobody! Že každý človek bude žiť pre niekoho druhého. Práve tam sa zrodí ten princíp. To potrvá celé roky, než sa to vykryštalizuje, ale z Ruska sa vynorí nádej pre celý svet."

Cayce takisto naznačil možnosť vypuknutia III. svetovej vojny. Hovoril o vzrastaní napätia... "v Lýbii, Egypte, Ankare a Sýrii; cez stupňovanie napätia v týchto oblastiach nad Perzským zálivom".

Keď sa neskôr, v júni 1943, pýtali, či je realistické, že po II. svetovej vojne tu bude snaha ustanoviť vyrovnanú svetovú menu alebo k stabilizácii úrovní výmeny odvetil, že to potrvá dlho, než sa to stane. "Je celkom možné, že v takých podmienkach dôjde ešte k ďalšej vojne (III. svetovej).

To je veľmi jasne povedané. Jeho výroky z roku 1943 poukazujú na svetový finančný zločinný kartel, nepochybne bankových a finančných kontrolórov City of London, ktorí zabránia skutočnej a vyrovnanej stabilizácii svetovej ekonomiky po II. svetovej vojne. Dnes títo "páni svetovej meny" určujú podmienky výmeny - ropné, energetické a bankovnícke kartely - všetko toto kontroluje a manipuluje táto "neviditeľná" sila.

Cayemu sa v týchto vidinách budúcnosti nikto nevyrovná a zdá sa, že práve pán Putin a Rusko sa v prítomnej chvíli ocitá v pozícii zabrániť"neviditeľnej sile" (svetovému sionizmu) celkom sa zmocniť kontroly nad Západom.

Rusko v tomto predstavuje jedinú prekážku (tá "nádej pre svet") a Bush-Cheney sionistická klika sa nepochybne pokúša vyprovokovať Rusko k vojne svojím "protiraketovým systémom" vo Východnej Európe pod falošnou zámienkou "obrany voči Iránu". Rusko teraz hovorí, že na inštaláciu tohto systému bude reagovať "vojensky".
Nachádzame sa na pokraji - presne tam, kde nás videl Cayce pred 60-timi rokmi, keď bol už na konci svojho života.

Jeff Rense: "Edgar Cayce: ´Russia - The Hope Of The World´"
http://www.rense.com/general82/hope.htm

Další odkazy o Edgaru Cayce, spícím USA proroku:

Jeho životopis. http://edgar-cayce.navajo.cz/

Knižní publikace o něm: http://www.volny.cz/mhlasny/cayce.htm

Spící prorok: Sebepoznání: http://www.volny.cz/mhlasny/cayce.htm

Duchovní setkání se spícím prorokem: http://search.seznam.cz/?q=Edgar+Cayce&mod=f

http://www.aia.org/

http://myego.cz/item/o-konspiracnich-teoriich-spise-doplneni-nez-o-9-11

Rusko převzalo kontrolu Turkmenského světového plynu.

http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2862
Doplnění ZVĚDAVCE editora Vladimíra Stwory:

     Takže to shrněme. Amerika dostala od Ruska v tichosti a bez velkých fanfár přes hubu.

     Amerika je na háku. Nemá vlastní naftu, není schopná omezit svou nestřídmou spotřebu, nemá peníze na to, aby si ji koupila, její měna jde ke dnu. Nemá nic, než dluhy. A bomby.

     Americe pricmrnduje Evropská unie, která sice není tak strašně zadlužená, ale ani ona nemá naftu. Navíc je rozhlodávána vnitřními rozpory a trpí násilnou integrací zcela rozdílných států. Plus je zahlcována imigranty z třetího světa.

     V obou regionech vládne tuhá politická korektnost, která brání pojmenovat mnoho vnitřních problémů, natož je léčit. Oba regiony žijí z podstaty své minulé slávy.

     Rusko naproti tomu má jak zdroje, tak peníze. A navíc i ty bomby. Nemá dluhy, ani není dušeno hordami emigrantů. K tomu je tady Čína a Indie s Pákistánem, tyto země rovněž nemají dluhy, rovněž mají peníze, rovněž netrpí emigračními nájezdy ani politickou korektností. Co do počtu obyvatel přesahují jak Ameriku tak Evropu několikanásobně. Jsou zeměpisně blízko. Jsou zjevně schopny se spolu domluvit tak, aby to vyhovovalo zainteresovaným stranám. A i ony mají bomby.

    Na koho sázíte?

    Na neutěšeném stavu Ameriky se podepsala celá řada vedlejších chyb vršených nejméně stovku let, počínaje idiotským designem amerických měst, kde jsou zvlášť zóny bydlení a zvlášť zóny komerční (nákupu), a odevšad kamkoliv je daleko, a kde se člověk bez auta prostě neobejde (stejný design se nyní s velkou radostí aplikuje i v Čechách, kde malé obchody na rohu padají jako mouchy jsa nahrazovány supermarkety), přes promyšlenou likvidaci železnic (jednou bych chtěl napsat článek o tom, jak americká naftová loby sprostě zlikvidovala po první světové válce poměrně dobře zavedenou železniční síť v USA), přes úmyslně rozdmýchávanou rasovou nesnášenlivost prostřednictvím pozitivní diskriminace a nařízené lásky k menšinám až po katastrofální úpadek vzdělanosti nahrazované dunivým vlastenectvím. Nic z toho se netýká asijských zemí.

    Myslím, že velmi brzy dojde k zajímavému přeskupení moci. Ale pozor. Zvíře zahnané do rohu kope a Amerika už nemá příliš co ztratit. Jen získat. Nějaký zoufalý čin z její strany by mohl ještě pořádně zamíchat kartami.

    V té šílené hře vsadila Česká republika, (v které v současné době vládne skupina největších hlupáků a idiotů celého národa českého) na mrtvého koně a za svou idiotskou vazbu na potápějící se Titanic zaplatí vysokou cenou.

Ještě o penězích především v USA: http://video.google.com/videoplay?docid=-6274137397037686344,

E-mail:  j.chromik@quick.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

ZpětValid CSS!


Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.