Motto: Kvůli geneticky upraveným potravinám lidstvo zdegeneruje už v tomto našem 21. století.

O důsledcích GM potravin na naše zdraví.


Už v tomto století ztratí většina lidských páru na naši zemi schopnost mít děti. Děti těch, jimž se to podaří, budou mentálně zaostalé.
Ruští vědci provedli experiment dokazující, že hlavním principem účinku geneticky upravené produkce (GM) je „zákaz plození“ pro další generace savců.
Tento účinek od GM výrobků požaduje zakladatel Microsoftu Bill Gates, který zahájil tento „boj proti růstu světové populace“. Tak komunita miliardářů dnes hází na Afričany a asijské země GM „bomby“ maskované dobročinnými úmysly. Ale i v dnešní Moskvě, kde je prodej takových transgenetických produktů zakázaný státem, snadno koupíte 20% místních a 35% dovážených geneticky upravených produktů.

Bill GatesPočátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá zvláštní epidemie, že mladé a zdravé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Všechny další pokusy o graviditu měly stejné následky - následné neplodnosti. Všichni lékaři byli z toho úplně bezradní. I současným vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast těchto žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, která byla realizována pod kontrolou WHO, tj. Světové zdravotnické organizace financované Rockefellerovým fondem.

Upřímnost takového záměru lze jen stěží zpochybnit. Římsko-katolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionicky gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Jak se ale mohl stát součásti očkovací látky? Další analýza znamenala pro celou vědu šok: Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později udělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy tato vakcína představovala SKRYTOU FORMU INTERRUPCE.

David RockefellerKdyž bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomoci GM. Už za dva roky se stejná situace opakovala v Zimbabve a Guineji. Tentokrát si to vytrpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním žádné testy neodhalily život ohrožující komponenty a taktéž množství konzervačních prostředků vyhovovalo platné normě.

Bill GatesS prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenetických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích přece nespadla jen tak z modrého nebe. Bill Gates jeden z nejbohatších lidí na naši planetě s image šlechetného lidumila je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů. Bojuje s nedostatkem potravin a chudobou v Africe a k podpoře tohoto zápasu potřebuje miliardy dolarů. Nedávno otevřeně prohlásil, že cílem jeho dobročinnosti je REDUKCE planetární populace – především v zemích třetího světa.

„Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU obávají o nedostatek přírodních zdrojů“, vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova. Organizace spojených národů v oficielním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: „zlatou miliardu“, pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a „výpomocnou“ skupinu reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie by se rádi zbavili, jako plevele. Vždyť ona prezentuje téměř PĚT MILIARD světové populace.

David RockefellerJeden mechanizmu hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, který aktivně podporuje vláda USA, odhalil celému světu Epicyte Mitch Hein, prezident biotechnické společnosti. Sdělil, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti, byly odebrány jisté protilátky. Tyto byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do geonomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. Z toho vyplynulo, že Afričané zaseli do svých polí vražednou geneticky upravenou kukuřici – s vloženou skrytou antikoncepci. Hein tak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici snědli: zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spermatu, přilepí se na ně a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.

Pozor! V Rusku je na jedné straně pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenetických kultur je povolena. Řepa, dále v Evropě je zakázána kukuřice 810, sója, brambory a ryže. Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidí prostě vůbec neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost provedly nezávislý experiment: po celý rok krmili transgenetickou sójou křečky. Stejná sója dodávaná z Holandska jako GM prostá je v Rusku používána ke krmení skotu. Táto sama sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes je už jasné, jaké mohou být toho důsledky: hlodavci vykazovali zpožděný růst a vývoj, dále seriozní pokles reprodukční funkce a v KONEČNÉM DŮSLEDKU NESCHOPNOST ZPLODIT TŘETÍ GTENERACÍ.

Táto „neplodnost v třetí generací zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dále množil“ sděluje nám Alexandr Baranov z Biologického institutu. Jinými slovy GM potraviny vedou nás do slepé uličky a k degradací druhů. Během tohoto výzkumu jsme odhalili ještě další zajímavý zvláštní fenomén: Takovým zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině!

Tak světová věda si ověřila, jakou mutaci způsobila GM potrava, že z transgenetických plodin mohou se vyvinout toxické proteiny i další různé mutace. Teď pozor: Dnes už žádný vědec nebude souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozomu (část buněčného jádra, která je držitelem genetiky). Možná že i ženy o tři generace pozdějí budou rodit děti s chlupatými ústy, teda stejné, jako tí křečci. Nebo nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná i to je důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenetických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení vysokých pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.

vražedná geneticky upravená kukuřice WHODále je potřeba vzít na vědomí, že tento hrůzný pekelný stroj Bill Gatese už skutečně dosáhl i do Ruska. Protože i tam rok od roku roste počet neplodných párů. V současné době tam nemůže mít dětí už na pět milionů lidských párů. Na jedné straně někdo tomu věří, že vědci se obávají dělat pokusy na lidech. Ale ve skutečnosti každý, kdo dnes vejde do obchodu s potravinami, aby si tam něco koupil, stává se pokusným králíkem proti své vůli. Proto ruská Akademie věd navrhla zavést moratorium na všechny GM produkty, pokud nebude zcela bezpečně prokázaná jejich bezpečnost. Ale bohužel, pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy byly úplně zbytečné. Tak vysoko zřejmě nedosáhly.

Dále žádné nové řešení nezůstane definitivně stát v současné době: Fond Billa a Molindy Gatese už připravují další novou GM bombu: Transgenetickou „zlatou ryži“, o níž je už ověřeno, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A jak jinak, zas je to ukryto za zástěrkou dobročinných úmyslů. Že prý táto ryže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle. Nakonec čemu bychom se divili. Vždyť Bill Gates nedávno na konferenci v Long Brach pronesl projev, v němž se zmínil, že už se těší na vakcínu, která pořádně zredukuje růst světové pospolitosti.

Co proti tomu dělají jiné země:

Tento soubor jsem se rozhodl zde pověsit, protože většina nejen celosvětové populace, ale i naši české nemá ani ponětí, o čem to vůbec je, když se mluví o geneticky upravených potravinách. Mnozí si dokonce myslí, že se jedná o podstatné zvýšení jejich kvality a tím i jejich zvýšený vliv na prodloužení délky věku lidského života a též i jeho kvality. Tak tímto stručným příspěvkem jsem chtěl doplnit vědomosti nejširší naši i celosvětové lidské pospolitosti. Nakolik se mi to povedlo, na to si budete muset dát odpověď sami vy všichni čtenáři tohoto souboru. K tomu Vám všem přejí hodně zdaru, úspěchů a štěstí.

Autor: Ing. Josef Chromík.

Odkaz na zdroj z kterého byla čerpána koncepce:
http://english.pravda.ru/science/health/113350-genetically_modified-0


E-mail:  j.chromik@volny.cz

Josef Chromík, Hlavní třída 46, 736 01 Havířov 1. ( 596 813 651)

ZpětValid CSS!


Copyright © 2010-2011 chromik.wz.cz. All rights reserved.