HomePage Ing. Josefa Chromika
návštĕvní kniha
Vaše jméno:  
 Váš mail:
  Zpráva:   *1*2*3*4*5*6*7*8
     
       
         

18.03.2017 06:27:16 | Juliotah | jmlkcjmlkc@gmail.com
Проверка нового мода и базы Mods by SwS

05.08.2006 20:20:53 | Ing. Josef Chromik | j.chromik@quick.cz
Hello Kufo, zádný Hanák ani zádný jiný trouba krome Tebe nikdy neexistoval a neexistuje. To odkdy jsi mne Ty oslovil a já jako své dítko Tebe vzal na milost a pestoval v domnení ze jsi milá osobnost. Pak zacaly se objevovat se v mým guestbooku mnohé plivance, pod které jsi nemel odvahu se otevrene podepsat. To stále jsem jeste netusil, jak nebezpecnou ves jsem si uz vpustil do kozichu. Pred 20.1.06. nic takového tam neexistovalo. Az nyní abys ukázal naplno svou -vdecnosti, jedovatost Tvé vygrcané sliny prekrocila vsechny mozné normy mezilidských vztahu. Plives tu jedovatou slinu furt kolem sebe na vsechny strany, kam se jen dá. Ty musís být príserný dusevní mrzák. Ze Te není hanba. To je projev vdecnosti podle Tvého receptu za vsechnu mou péci, kolik sil a energie jsem do Tebe od 20. ledna vynalozil. Kdyz jsi rekl, ze uz nekolik desetiletí jsi nebyl v restauraci, tak jsem Te politoval a pozval, ale byl jsem hned vylécen a rozcarován. Do hospod v kterých je veselo, chodí prátelé, aby se mezi sebou vzájemne potesili a rozveselili. Jaké potesení jsem z Tebe mel? Kdo by mel zájem o spolecnost s tak zapsklého troubu? Kazdý Te má az po usi, kdyz se s Tebou setká jen na pár slov treba na ulici. Nyní jsem plne pochopil, proc Tvé vlastní decko - syn uz od svého mládí se od Tebe odpoutal a proklel Te, ze az do smrti nechce svého otce ani videt ani slyset. Toto prokletí Te provází a nikdy provázet neprestane. Na druhé strane já musel pochopit, ze Ty az do smrti budes si na mne svou -synovskou- zlomyslnost ukojovat - takhle mne ostudit pred celým svetem. Nezapomen, ze jeste na tomto svete Te kosmické zákony urcite dobehnou. Tak zvrácenou, schizofrenickou, defektní a pokryteckou dalsí dusi bych na tomto svete marne hledal. Na jedné strane chodís do kostela a tahás Boha za nohy, na druhé certa zboznujes a klanís se mu. Kdo by mel zájem se kontaktovat se s takovým clovekem? Kazdý clovek s kterým jsem se setkal a sprátelil odkdy jsem na tento svet prisel, dosud jsem s kazdým zustal nadále az do smrtí prítelem a nikdy se mi nestalo, abych na tomto vztahu musel neco prehodnocovat anebo menit. At jsou to lidé jeste zijící na Kysucích, v Nitre (casto tam jezdím), Olomouci, ci z duchodci z BPO nebo dolu CSA a z Ostravy napr. astrologická sekce se vsemi se stále rád vidím, kdykoli vznikne prílezitost. Proto mne nadevse zajímá, pro? se to muselo stát, ze tak hruzne zlomyslný typ cloveka mi nyní v tomto veku musel prekrízit cestu? V cem mám videt toho vseho smysl? -Per crucem ad lucem-. (Koho Pan Buh miluje, toho krízem navstevuje). Omnia ad maiorem DEI gloriam. (Vse pro vyssí slávu bozí). Nech se stane vule Pán? Jozef.

03.08.2006 21:14:13 | Jan Kufa |
Pane inzenýre, reaguji na príspevek pana Hanáka a Vase vyjádrení k nemu. Vase velikásství opravdu nezná meze! Vydáváte se za neomylnou autoritu ? dedu vsevedu. To Vase povýsenecké jednání by mi ani nevadilo, kdyby nebylo doprovázeno ponizováním druhých. Z nasí dosavadní korespondence mám takových príkladů nespocet, mohu kdykoliv poslouzit. Vy na zádné argumenty nikdy nereagujete, jste narcisticky zahledený do svého ega, a nepripoustíte zádný dialog. Pokus o narusení Vaseho monologu likvidujete okamzite urázlivými jedovatými invektivy typu ?jsi vedle me nula, bez vlastního názoru? atd. Svým zatvrzelým postojem a neustálenými názory zůstáváte enigmatickým neprítelem vsech osob s vlastním názorem. J.K.

03.08.2006 21:13:25 | Ing Josef Chromík |
Na otázky z oboru astrologie nehodlám vůbec odpovídat z jednoduchého důvodů. Já nejsem zádný astrolog proto se k pozadovanému problému nemohu vyjadrovat. Pána stefka ze Slovenska znám osobne. On je astrologem dost kvalifikovaným i kdyz ne vzdy se vsím souhlasím, co on hlásá. Já napr. vůbec neuznávám zádnou predestinací (osud) s kterou otázkou se Vy na mne obracíte a téz neverím ani na minulé zivoty, REGRES a pod. Tím ale nechci vůbec tvrdit, ze jedine moje názory jsou ty nejsprávnejsí. Proto se svou otázkou se obraťte na profesionálního astrologa, napr. jmenovaného stefka anebo na nekoho jiného. Nakonec mám vázný dotaz: Můzete mne vysvetlit v cem je pro Boha obsah mého blogu podobný stránce pána stefka? Dík za pochopení.

03.08.2006 21:12:37 | petros |
Dobry den Obsah Vasej stranky je podobny stranke pana Steffeka....astro tabu. Trosku sa zaujimam o astrologiu a ak som to spravne pochopil tak podla astrologie je charakter cloveka jeho vlastnosti a osud uz vopred dany a nemenz. Kazde teleso vo vesmire vplyva na ine telesa....cim vacsie a blizsie tym vacsi vplyv..preto je hlavnym ukazovatelom slnko, podla ktoreho je zostaveny zverokruh... no su tu aj planety slnecnej sustavy ktore je treba tiez brat na vedomie....ostatne hviezdy a galaxie su nepomerne daleko preto nemaju takmer ziadny vplyv... No moja otazka je. Preco maju tieto telasa klucovy vplyv pri narodeni to je preco astrologia tvrdi ze clovek je taky a taky preto lebo v tedy a v tedy boli telesa takto zostavene.... Neviem ci to dobre chapete, ale nemal by byt vplyv tychto telies na vsetkych ludi rovnaky bez ohladu na to ci sa rodia, sedia, lezia, pracuju, alebo zomieraju.... Dakujem.

03.08.2006 21:11:18 | Ing. Josef Chromik |
Vázený pane Hanáku, Zpusob Vaseho oslovení mojí osoby, ze mne z neceho obvinujete, ale nic konkrétního neuvádíte jako dukaz pro své tvrzení, je pro mne dost neprijatelný. Pane Hanák, muzete prosím Vás poukázat konkrétne alespon jeden jediný príklad z mých zde uvedených textu, anebo jednu jedinou vetu, kterou by jste dolozil to, z ceho mne obvinujete? Mám na myslí Vase -vulgárnosti a urázení- diskusních partneru. Jinak já jsem hornický duchodce, takze pri osobních kontaktech pri rozhovorech se svými práteli treba nekde v kavárnicce pokud pouzívám nekdy slova taková slova, tak je to pouzíváno výslovne, prioritne a jedine na adresu mojí osoby, abych takovou diskusi udelal okorenil docela príjemným a stavnatým humorem a tím se mezilidské vztahy stávají omnoho príjemnejsí, ze se práve takovými projevy se jen vylepsují a upevnují. Nakonec kazdý clovek se ve svém zivote musel nekde realizovat. Pro mne to bylo hornictví, do kterého mne minulý rezim svou vyssí moci (PTP) prinutil, ze jsem nemel zádný výber. Mým zivotním cílem byla puvodne docela jiná duchovní profese, ale takový byl muj osud. -Tempora mutantur et nos mutamur in illis- (casy se mení a my se meníme v nich). Ergo v jakém prostredí jsme vsichni prozili svuj zivot, takové se to na kazdém z nás muselo podepsat. Jeste k Vasi replice o rozdílu -moudrý a znalý-. Tak k tomu musím se vyjádrit prímo: Já jsem nikdy a nikde netvrdil neco o nejaké své moudrosti. To není problém muj, ale jen Vás který mi jako dalsí podsouváte jen Vy. Proto o nem nehodlám vubec polemizovat. Mám ale k nemu docela malou noticku na jiné téma: V horoskopu napr. mám neco o jasnovideckých schopnostech. A ze svých dosavadních zkuseností si pamatují, ze nekteré významné geopolitické transformace jsem mel pred ocima v predstihu v urcitém casovém horizontu. Mozná i to je nekdy prícinou, ze se nekdy vyjadruji otevrene a bez obalu. Tak to delali kdysi v dobách naseho letopoctu kacíri a v dobách biblických se jim ríkalo proroci. Ani jedni ani druzí si nedávali servítky na ústa pri vyjadrovaní svých výroku i kdyz cena kterou za to museli platit byly nezrídka i vlastní zivoty. Já jsem letos mel 78 let, ze do Uranského cyklu mi schází uz jen 6. Tak i to mi dodává odvahu pouzívat jazyk srozumitelný, prímý, adresný a bez zbytecných kamuflází. Zejména kdyz jsem se tak vyjadroval jeste za minulého rezimu kdyz mi bylo 48 v dopisech napr. Dr Husákovi (1976 - 8) nebo jiným orgán?m. Mojí prátelé tenkrát obsah kazdého okomentovali: -Jozko, to jsou tuny dynamitu, co jim vsem posílás pod prdel. Oni kdyby mohli, tak by Te nejradeji ihned uskrtili-! A nakonec jsem je vsechny (mnoho rezimu) v dobrém zdraví prezil. Takze dnes po mne chtít, abych si dával servítek na ústa pred nynejsími strakami, tak tu radost v tomto veku jim skutecne neudelám. Kdo muze chápat, at chápe. Kdo nechce, to je jeho problém.

03.08.2006 21:09:09 | ing. Hanák Tomás 37let |
Vázený pane Chromíku, po prectení nekolika Vasich príspevků v diskuzích na internetu musím konstatovat, ze nedokázete respektovat jiný názor nez svůj vlastní a Vase myslení je zamereno pouze na své JÁ a VÁs názor. Nebudu s Váma diskutovat o absurdnosti Vasich názorů jelikoz je to zcela zbytecné. Hnusí se mi Vase vulgární odpovedi a úrázky úcastníků různých debat. clovek, který se povazuje za rozumného a vzdelaného má své názory obhajovat a vysvetlovat s dávkou pochopení, radostí se zájmu druhých a ne povysováním ci opovrhováním. Pane Chromík uvedomte si, ze dobrá pameť a znalost fakt ci domnelých fakt nedelá cloveka moudrým, ale pouze znalým. Bohuzel Vy si tyto pojmy zameňujete ! Snad si ve své odpovedi odpustíte Vase oblíbené vulgární urázky ci ponizování a vezmete si z mých rádků neco k srdci. S pozdravem Hanák

03.08.2006 21:08:08 | Ing Josef Chromík |
Informace získávám odevsud a vsestranne, horizontálne i vertikálne, odkud se sehnat dají. Tak to mám vrozeno od svého nejútlejsího detství. Ve vsech skolách, kterými jsem presel a ve vsech predmetech které jsem se kdy ucil: Od fyziky, matematiky, jazyků, filozofie, sociologie i metafyziky, teologie, ale i vsech mozných technických oborů, zemepisu i dejepisu. Mozná ze bych se klidne mohl utkat i s profesory historie kterékoli cásti dejin, od staroveku a stredoveku az po dobu soucasnou, kteréhokoli národa na zemekouli, ci mnohých spickových osobnosti sveta vsech dob. Domnívám se, ze neco takového musí být cloveku geneticky dáno v chromozomech jeho buňky.

03.08.2006 21:07:33 | Lukás |
Dobrý den, zajímalo by mne, kde získáváte informace pro Vámi zverejnené clánky. Dekuji.

03.08.2006 21:06:50 | Ing Josef Chromík |
Táto oznamovací veta je emocionální úlet cloveka neschopného videt a vnímat sveta dení reálne, co se dnes a deno-denne kolem nás vsech doopravdy odehrává. Prestat si malovat pred ocima vzdusné zámky, které proste neexistují. Mne to pripomíná vzpomínky z detství na Kysucích, kde byl napr. pan FARÁrKO ztotozňován se samým Bohem. Kdyby o nem rekl nekdo neco nepríznivého, byl by hned povazován za samého ďábla. Takze táto poznámka o NENÁVISTI vůci USA není nic jiného nez úlet stejne zaslepeného negramoty, ac by mel treba i vysokoskolské vzdelání.

03.08.2006 21:06:05 | penzista |
Vázený pane, Vase názory jsou príserné a neuveritelné.Zvlásť vyniká ta nenávist k USA.

03.08.2006 21:05:26 | Ing. Chromík |
Pane Honzo, neznám název zádné publikace na to téma, ani zádného autora. Je to zpracováno podle prednásky na Lékarské fakulte UP, U3V Olomoouc, kam chodím. Víc nemám co dodat. Ing. Chromík

03.08.2006 21:04:40 | Honza |
pane chromík, kdyz písete o kryodynamice, bylo by slusné zmínit autora metody (a publikace). Tedy - bylo by to slusné na západ od nasich hranic. Precetl jsem si radu vasich dalsích textů. Je to zajímavé. Jsem stár 66 let, takze ledacos dovedu posoudit V zahranicí jsem mel moznost nejakou dobu pracovat (Nemecko, Rakousko, Dánsko, svédsko, etc). Honza.

03.08.2006 20:47:01 | Jozef Chromik |
Vítám Vás v této návstevní knize, uz tretí v poradí a preji vám i sobe, aby dlouho fungovala a byla nám vsem k uzitku. P.S. Vidím, ze nejde diakritika

02.08.2006 14:30:10 | Karel | nemam
Zkouska funkcnosti